معرفی وبلاگ
از امروز 26/3/1392 اين وبلاگ را افتتاح كرديم. در اين وبلاگ سعي مي كنيم که تازه ترین كتاب ها و مقالات جديد را به شما كاربران عزيز معرفي كنم. به اميد اين كه مورد استفاده شما قرار بگيريد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3898
تعداد نوشته ها : 6
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
بهنام حاتمي

حجت الاسلام والمسلمين سيد علي طباطبايي نويسنده و استاد درس خارج حوزه علميه قم گفت: اين جانب حدود 17 سال است مشغول تدريس فقه، فلسفه، منطق و كلام در حوزه علميه قم هستم و از سال 85 تدريس شرح اشارات را شروع كرديم و بعد از آن به تدريس اسفار پرداختم و دو دوره منظومه و دو دوره شرح تجريد، بدايه و نهايه را تدريس كردم.

استاد درس خارج حوزه علميه قم اظهار كرد: شرح اشارات را به مدت پنج سال است كه تدريس مي كنم و براي شروع تدريس شرح اشارات خدمت استاد خودمان، يعني آيت الله حسن زاده رفتم و از ايشان اجازه تدريس خواستم و ايشان فرمودند كه در حوزه تدريس شرح اشارات كار شير مردان است، آقاي طباطبايي شما بايد اين درس را تدريس كنيد و عده‌اي از شاگردان كه نزد ما اشارات را خواندند، خدمت آيت الله جوادي آملي رسيدند و آيت الله جوادي آملي به آن‌ها گفت كه از ايشان بخواهيد كتاب اسفار را تدريس كند پس تدريس كتاب اسفار به امر آيت الله جوادي آملي بود. در كنار اين درس‌ها يك دوره فصوص مرحوم فارابي را تدريس كرديم و در سال گذشته كتاب تمهيد القواعد به عنوان اولين كتاب عرفان نظري كلاسيك را شروع كرديم كه هنوز هم ادامه دارد.

1392/3/31 13:44
X